राशिफल

यी हुन नेकपा (एमाले) मोरङको ९ औँ अधिवेशनबाट सर्वसम्म निर्वाचित पदाधिकारी तथा सदस्य

 न्यूज विराट
यी हुन नेकपा (एमाले) मोरङको ९ औँ अधिवेशनबाट सर्वसम्म निर्वाचित पदाधिकारी तथा सदस्य

विराटनगर, २९ पुस । एमाले मोरङको नौ जिल्ला अधिवेशनबाट छनौट भएका जिल्ला सदस्यहरुको नामवाली बुधबार सार्वजानिक गरिएको छ । अधिवेशनको हलबाट पदाधिकारी सर्वसम्मत भएपनि बाँकी जिल्ला सदस्यहरुको नाम टुङ्गो लाग्न सकेको थिएन । तर मनोनय गरेका उम्मेद्वारहरुले सम्पूर्ण अधिकार अध्यक्ष मण्डल समक्ष प्रदान गरे अनुसार मनोनय गरिएको उम्मेद्वाहरुबाटै अध्यक्ष मण्डलले चार पाँच दिनको गृह कार्य पछि बुधबार अन्तिम नामवाली सार्वजनिक गरेको हो । उक्त नामवाली यस प्रकार रहेको छ ।

क्रस नाम पद
१ क. ऋषिकेश पोखरेल  – अध्यक्ष
२ क. वावुरामकार्की-     उपाध्यक्ष
३ क.रुपेश खतिवडा-    सचिव
४ क. शान्तिलिम्बुु         उप– सचिव
५ क.सन्तोष साह           उप–सचिव

ग्रामथानगाउँपालिका (१)                                                      बुढिगंगा गाउँपालिका (२)
१ क. गुणावति धामी                                                                        १ क. मुनामायावाग्ले
२ क. प्रयागराजन्यौपाने                                                                    २ क. वैजुु विश्वास
३ क. प्रज्ञान मगर                                                                              ३ क. युवराजखत्रीपौडेल

लेटाङ्ग नगरपालिका (३)                                                       धनपालथानगाउँपालिका (४)
१ क. कृष्ण कुमारी पोखरेल                                                         १ क. उपासीदेवी राजवंशी
२ क. शेरमानतामाङ्ग                                                                    २ क. सिंगेश्वर विश्वास
३ क. लोक बहादुुर सुवेदी                                                            ३  क. वसन्तदेव मण्डल
४ क. नन्दलालधिमाल

मिक्लाजुुङ्ग गाउँपालिका (५)                                                 रंगेलीनगरपालिका (६)
१ क. इन्दीरा गौतम                                                                       १ क. पुनम कोईराला
२ क. मेघनाथ घिमिरे                                                                      २ क. अनिलपोखरेल
३ क. डिल्ली प्रसाद खतिवडा                                                         ३ क. प्रदिप साह
४ क. हरि प्रसाद उप्रेति

 केरावारी गाउँपालिका (७)                                                     सुुनवर्सी नगरपालिका (८)
१ क. मनमाया मगर                                                                             १ क. मिरादेवी दास
२ क. प्रेमकुुमार महत                                                                           २ क. टेकवहादुर भट्टराई
३ क. नारायण प्रसाद भुुजेल                                                                 ३ क. राधेश्याम राजवंशी
४ क. हेमेश्वर राई

 कानेपोखरी गाउँपालिका (९)                                                      रतुुवामाई नगरपालिका (१०)
१ क. खेमकुमारी दाहाल                                                                     १ क. सितादेवीभुुजेल
२ क. दानबहादुर बस्नेत                                                                         २ क. शान्तिराम वराल
३ क. नविनपौडेल                                                                                  ३ क. हरि राई
४ क. नारायण ताजपुुरिया
जहदागाउँपालिका (११)                                                                सुन्दरहरैचानगरपालिका (१२)
१ क. नम्रताकाफ्ले                                                                                 १ क. अम्विकादाहाल
२ क. राजेन्द्र मण्डल                                                                             २ क. उमेश वस्ती
३ क. रतनकुमार कोडरी                                                                       ३ क. रोषन ढकाल
४ क. इन्द्र प्रसाद भट्टराई

विराटनगर महानगर पालिका (१३)                                                  उर्लावारी नगरपालिका (१४)
१ क. नीताप्याकुुरेल                                                                                        १ क. मेनु पाण्डे
२ क.सन्तोषीश्रेष्ठ                                                                                             २ क. पुष्प ढकाल
३ क. राजन क्षेत्री कडेल                                                                                  ३ क. उमाकान्तगौतम
४ क. तिथेन्द्र न्यौपाने                                                                                       ४ क. खड्ग कुुमार श्रेष्ठ
५ क. राधेश्याम कट्टेल

 वेलवारी नगरपालिका (१५)                                                              पथरी नगरपालिका (१६)
१ क. रेखा सुुवेदी राई                                                                                    १ क. यमुना विष्ट वास्तोला
२ क. गजिन्द्रराजलिम्बुु                                                                                 २ क. वावुरामयाङदेन लिम्वुु
३ क. यमवहादुर पोखरेल                                                                              ३ क. जिवन खतिवडा
४ क. उदय राई                                                                                            ४ क. राजुु तिम्सिना

कटहरी गाउँपालिका (१७)                                                                           आदिवासीजनजाति
१ क. आशादेवी सरदार                                                                                        १ क. मिनाकुमारी चौधरी
२ क.सुुभाष कुुमार सरदार                                                                                     २ क. कमलाश्रेष्ठ
३ क. मुकेश बुुढाथोकी                                                                                          ३ क. उमादेवीगुरुङ्ग
४ क. निर्मला राई
 मजदुर                                                                                                                ५ क. लुखिरामहास्दा
१ क. डोमा राई                                                                                                      ६ क.सुुमन मिरिचिङ्ग
२ क. वविताखापुुङ्ग                                                                                                ७  क. मिलन राई
३ क. कुलवहादुुर खत्री                                                                                           ८  क. अमर वहादुुर धिमाल
४ क. दिनेश कुमार राई                                                                                          ९  क. भक्त किरण राई
५ क. गणेश बहादुर तामाङ्ग                                                                                    १० क. भूपालश्रेष्ठ
६ क. मनोजकुमार मगर                                                                                         ११ क. धनकुमार तामाङ्ग
१२ क. वद्रि विश्वास
१३ क. विसनलालचौधरी

 मधेशी तथा पिछडा वर्ग
१ क. वसन्तिदेवीयादव                   ६ क. रमेश कुुमार मण्डल
२ क. रेनुदेवीलाभ                           ७ क. शिवनाथ मण्डल
३ क. गितारानीमहतो                     ८ क.सञ्जयवरुवा
४ क.सुुकदेव यादव                         ९  क. दिपक कर्ण
५ क. दिनेश ठाकुुर

क्रस मुुस्लिम                                                                                                                           क्रस   अपाङ्ग
१ क. माजुदाखातुुन                                                                                                              १ क. भिमा खतिवडा
२ क. अजिमआलम                                                                                                              २ क. गणेश ढकाल
३ क. मो.युनुस मिया
४ क. इमाम हैदर

क्रस दलित
  क्रस पेशागत
१ क. गिताशिवा                                                                                                                           १ क. कमलामास्के
२ क. निर्मलागदाल                                                                                                                       २ क. इन्दिरा भट्टराई
३ क. हरिमायावि.क.                                                                                                                    ३ क. वुद्धि बहादुुर थापा
४ क. विरध्वजशिवा                                                                                                                      ४ क. केदार कार्की
५ क. दिपेन्द्र पासवान                                                                                                                   ५ क. गणेशराजलुुईटेल
६ क. किशोर वि.क.
७ क. किसनलाल सरदार

खुल्ला (हल)
क्रस नाम क्रस नम
१ क. शिलादिक्षितकार्की २८ क. मकर बुुढाथोकी
२ क. तिलकुमारी शर्मा २९ क. मिनकुमार आर्चाय
३ क. रिता नेउपाने ३० क. पार्थ बहादुर बुढाथोकी
४ क. कौशिलाबन्जारा ३१ क. भोलाअधिकारी
५ क.सरस्वती भण्डारी ३२ क. गोपालथापा
६ क. दमयन्ता चुुडाल ३३ क. बलभद्र सरदार
७ क. अन्जु उपाध्याय ३४ क. राजेन्द्र थापा
८ क. देविमायाकाफ्ले ३५ क. भास्कर खनाल
९ क. ढाका कुमारी पराजुली ३६ क. श्याम मण्डल
१० क. प्रमिला राउत ३७ क. दुर्गा विष्ट
११ क. भुमा पराजुुली ३८ क. राजेश बस्नेत
१२ क. लिलादेवी रिजाल ३९ क. अग्नी भट्टराई
१३ क. मिनापौडेल ४० क. रविनथापा
१४ क. सितातामाङ्ग ४१ क. देवराज राई
१५ क.सरला राई ४२ क. गोपीचापागाई
१६ क. उर्मिलाथापा ४३ क. धर्मलाल सिंह
१७ क. तुुलसा विष्ट ४४ क. धनश्यामगौतम
१८ क. भानु लुुईटेल ४५ क. डिल्ली घिमिरे
१९ क. दुर्गा सुवेदीदंगाल ४६ क.सन्तोष वान्तवा
२० क. ललिताचौधरी ४७ क. नरेन्द्र ढुुङ्गेल
२१ क. धर्मानन्द संजेल ४८ क. देवीआर्चाय
२२ क. रामबहादुुर घिमिरे ४९ क. डिल्ली वि.क.
२३ क. मेघराज कट्टेल ५० क. राजकुुमार श्रेष्ठ
२४ क. भगतचन्द्र थपलिया ५१ क. नरेन्द्र वस्नेत
२५ क. राजन भण्डारी ५२ क. ईर्जालाल राजवंशी
२६ क.सन्तोष बराल ५३ क. रामप्रसाद लुुईटेल
२७ क. तिर्थराज घिमिरे

विगतमाविभिन्न पार्टीमाक्रियाशिलभई एमालेमा  समायोजन   भएर जिल्ला कमिटीमा मनोनयन गरिएका नामहरु
क्रस नाम क्रस नाम
१ क. नोवलउपाध्याय ७ क. हस्त बहादुर लिवाङ्ग
२ क. डिल्ली पोखरेल ८क. पुस्कर नेपाल
३ क.सत्यनारायण राजवंशी ९ क. विष्णु कुमार कामत
४ क. दिलिप प्रसाद चौलागाई १० क.सुुनिताकार्की
५ क. गोपाल सुवेदी ११ क.सरितागौतम
६ क. शिव कुुमार थापा

सम्बन्धित समाचार

स्प्रेडदरलाई ३.५ प्रतिशत कायम गर्न उद्योगीको माग

विराटनगर । विराटनगरका ठूला तीन उद्योग व्यवसायीका संघ संगठनले देशमा देखिएको अर्थतन्त्रको संकट हल गर्न राष्ट्र बैंकले जारी गरेको मौद्रिक नीति संशोधन गर्न माग गरेका छन् । विराटनगरमा आज पत्रकार सम्मेलन गर्दै उनीहरुले विभिन्न ६...

मेरिल्याण्डका प्रिन्सिपल ढकाल हिसान प्रदेश १ को सदस्यमा मनोनित

विराटनगर । विराटनगरस्थित मेरील्याण्ड कलेजका प्रिन्सिपल लक्ष्मण ढकाल हिसान प्रदेश नं. १ को सदस्यमा मनोनित भएका छन् । विराटनगरमा बसेको हिसानको बैठकले ढकाललाई हिसान प्रदेश नं. १ को सदस्यमा मनोनित भएका हुन् । बैठक बसेर...

विराट एक्स्पोको तयारी पुरा, मंसिर २९ गतेबाट विराटनगरमा कृषि तथा औद्योगिक अन्तर्राष्ट्रिय प्रदर्शनी सुरु

विराटनगर । विराटनगर महानगरपालिका–१४ स्थित डिग्री क्याम्पस (पुरानो हवाई फिल्ड)मा आयोजना हुन लागेको सातौं विराट एक्स्पोको तयारी लगभग पूरा भएको छ ।मंसिर २९ गतेदेखि पुस ६ गतेसम्म आयोजना हुन लागेको एक्स्पोको तयारी लगभग पूरा भएको...

तेस्रो प्रयासमा गच्छदारलाई हराउँदै भगवती चौधरीको संसद्‍ यात्रा

विराटनगर । सुनसरीको क्षेत्र नं. ३ बाट प्रतिनिधि सभा सदस्यमा एमालेकी उम्मेदवार भगवती चौधरी विजयी भएकी छिन् । उनले काँग्रेसका नेता विजय गच्छदारलाई हराउँदै प्रतितिनिधि सभामा विजयी भएकी हुन् । २०७० सालको संविधानसभा निर्वाचन र...